GMINNY OŚRODEK KULTURY w Małym Rudniku

4. Warsztaty z inicjatyw lokalnych 2018

Prostym językiem mówiąc - będziemy patrzeć na  pomysły, na świetne działania kulturalne z całej Polski i będziemy na ich temat dyskutować, przerabiać je i pobudzać do troszkę innego myślenia o kulturze.

Warsztat skupia się na pobudzeniu kreatywności i szukania pomysłów na działania (inicjatywy) kulturalne w oparciu o Dobre Praktyki innych projektów zrealizowanych w całej Polsce (a nawet czasami nie tylko w Polsce).

Warsztat może też obejmować pracę nad gotowym już pomysłem (jeśli takowe będą) by dostosowywać jego działania do tego co jest w diagnozie potrzeb kulturalnych gminy Grudziądz.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy wezmą chą wziąć udział w konkursie na inicjatywy lokalne Kultura to my i tych, którzy wiedzą, że chcieliby coś zrobić, ale nie wiedzą od czego zacząć!

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny: